Skontaktuj się z nami
Stephen

WhatsApp : +008613920934191

Szybka kolejka ETC SHenzhen Centuryfair - Stacje poboru opłat na drogach ekspresowych odgrywają ważną rolę.

June 15, 2018

Szybkobieżna maszyna do szybkiej kolei SHTC ETCENHEN Centuryfair

Stacje poboru opłat na drogach ekspresowych odgrywają ważną rolę

W ostatnich latach przemysł autostradowy w Chinach szybko się rozwinął, a jego szybki rozwój, wzrost natężenia ruchu zwiększa również trudność faktycznego zarządzania autostradą. W tym przypadku, z wykorzystaniem systemu opłat za parkowanie bez opłat ("system ETC"), szybka kolej ETC Centuryfair pojawiła się w wymaganym czasie i stała się ważną częścią systemu opłat za przejazd drogą ekspresową. Dzięki analizie zastosowania maszyny do szybkiej kolei ETC Centuryfair w stacji poboru opłat autostradowych, zrozumiała jest istotna rola poręcznej maszyny balistycznej ETC firmy Centuryfair do sprawnego działania systemu ETC.

Po pierwsze, Centuryfair opracował szybką szynę ETC

Shenzhen Centuryfair Industrial Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem high-tech integrującym inteligentną technologię sterowania, produkcję i sprzedaż. Firma jest zaangażowana w rozwój i produkcję sprzętu z jednym systemem kart. Głównymi produktami są automatyczne poręcze autostradowe, inteligentna bramka drogowa, inteligentny system zarządzania parkingiem, inteligentny system zarządzania kanałami i tak dalej. . Jego działanie rozprzestrzeniło się na cały kraj i było szeroko stosowane w Azji Południowo-Wschodniej, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Europie Wschodniej.

Firma Centuryfair miała na celu wykorzystanie systemu ETC w punktach poboru opłat ekspresowych, poprawiono i ulepszono oryginalną barierę o dużej prędkości. Jego podstawowymi komponentami są silnik z magnesem trwałym i precyzyjna jednostka serwo. Największą zaletą jest to, że pozycja początkowa i końcowa balustrady jest bardzo dokładna. Szybkość i pozycja są w pełni realizowane zgodnie z wymaganiami kontrolnymi. Prędkość lądowania może być regulowana niezależnie i może dostosowywać się do różnych wymagań, od ręcznego ładowania do bez opłaty za parkowanie, a zużycie energii jest bardzo niskie, a efekt oszczędności energii jest niezwykły.

Dwa. Szybka kolej ETC Centuryfair jest testowana przez krajowe autorytatywne organizacje inspekcyjne.

Po sukcesie szybkobieżnej maszyny balistycznej ETC Centuryfair przeprowadzono szereg prób w bazie produkcyjnej, które zostały przetestowane przez centrum nadzoru jakości i inspekcji centrum bezpieczeństwa ruchu krajowego. Przedmiotem kontroli były: jakość wyglądu, wymagania materiałowe, wymagania dotyczące kształtu i wielkości, wymagania ogólne, kąt lądowania, czas lądowania, niezawodność, punkt końcowy. Szesnaście wskaźników technicznych, takich jak pozycja, unikanie kolizji, leczenie błędów, bezpieczeństwo elektryczne, stopień ochrony podwozia, hałas, zdolność adaptacji do środowiska, odporność na korozję i kompatybilność elektromagnetyczną. Wyniki testu są następujące: Szesnaście wskaźników technicznych spełnia odpowiednie przepisy GB / T24973-2010 "elektryczna poręcz do ładowania".

Oto dwa punkty:

Po pierwsze, wynik testu niezawodności: liczba wzlotów i upadków jest większa niż 10 milionów razy, czyli znacznie więcej niż podobnych produktów w ciągu 5 milionów razy bez lądowania z powodu błędu.

Po drugie, ze względu na zastosowanie technologii serwo i bez sprężyny współczynnik awaryjności jest bardzo niski, a wskaźnik awaryjności jest znacznie niższy niż w przypadku podobnych produktów tego samego rodzaju.

Trzeci. Szybka kolej ETC Centuryfair jest preferowana przez większość użytkowników Expressway.

Szybka kolej ETC Centuryfair została poddana testowym i próbnym wykorzystaniu bramek przejazdowych po przejściu przez krajowe centrum kontroli ruchu.

Obecnie szybka kolejka ETC, którą przetestowano i wypróbowano na stacji poboru opłat za przejazd autostradą, to głównie 0,3 sekundy i 0,6 sekundy pojedynczych otwartych i podwójnie otwartych dwóch produktów. Jego prędkość lądowania jest bardzo szybka, a zakończenie lądowania wynosi odpowiednio 0,3 sekundy i 0,6 sekundy, co znacznie poprawia efektywność ruchu pojazdu.

Szybka kolejka Centuryfair jest wykorzystywana nie tylko do pasów ETC na drogach ekspresowych, ale także do innych pasów, takich jak zielone przejścia dla dróg ekspresowych. Obecnie, szybkobieżna kolejowa szybkobieżna Centuryfair0.6 jest używana w wielu prowincjonalnych autostradach w Chinach.

Niezależnie od tego, czy jest to próbna próba, czy praktyczny użytek, szybka kolejka ETC Centuryfair została zatwierdzona przez użytkowników. Ogólna ocena jest taka, że ​​operacja jest stabilna i może w pełni spełniać wymagania dotyczące technicznej wydajności stacji poboru opłat. Dlatego jest faworyzowany przez użytkowników autostrady.

Podsumowując, szybka kolejka ETC Centuryfair odgrywa istotną rolę w stacji poboru opłat ekspresowych i wniesie odpowiedni wkład w zdrowy rozwój ruchu drogowego w Chinach.